![](https://www.kafedrajourn.org.ua/files/3-2-200x98.jpg)
26 жовтня 2021 року відбулася відкрита лекція доцента кафедри журналістики Лариси Копилової для студентів 1 курсу магістратури ОПП “Журналістика”. Окрім студентів, на ній були присутні викладачі кафедри журналістики, зокрема проф. Любов Хавкіна, доц. Наталя Нечаєва, доц. Людмила Федорова. Лекція відбулася в межах викладання навчальної дисципліни “Журналістська освіта і наука” та була присвячена одному з найактуальніших та найпроблемніших питань, пов’язаному з Читати далі …