![](https://www.kafedrajourn.org.ua/files/golovna-277x600.jpg)
4 червня студенти 1 курсу магістратури відділення журналістики захищали курсові роботи у програмі Zoom. Студенти показували слайди і виголошували короткі доповіді. Викладачі кафедри – проф. Л.М.Хавкіна, доц. О.П.Драчова, проф. М.А.Балаклицький – усно ставили запитання, на які захищанти відповідали в реальному часі. Далі наукові керівники озвучували свої враження від роботи студентів у науковому семінарі протягом навчального року й оголошували свої оцінки. Тематика робіт характеризувалася оригінальністю й актуальністю, а її втілення – високим рівнем дослідницької культури та професійної інтегрованості магістрантів.
Проф. М.А.Балаклицький
![](http://www.kafedrajourn.org.ua/files/101577971_2649188485329340_4604241457123950592_n-277x600.jpg)
![](http://www.kafedrajourn.org.ua/files/101651818_582890435973474_8873393263780823040_n-277x600.jpg)
![](http://www.kafedrajourn.org.ua/files/101662183_696680444491119_7210091707239497728_n-277x600.jpg)
![](http://www.kafedrajourn.org.ua/files/101768498_306011503746232_9154609657690456064_n-277x600.jpg)
![](http://www.kafedrajourn.org.ua/files/101821189_259791731756438_3897462944564248576_n-277x600.jpg)
![](http://www.kafedrajourn.org.ua/files/101835824_250050786091548_1562464168336949248_n-277x600.jpg)
![](http://www.kafedrajourn.org.ua/files/101843010_290629389008102_1959090439478837248_n-277x600.jpg)
![](http://www.kafedrajourn.org.ua/files/101944192_2776852339104572_1020408573680680960_n-277x600.jpg)
![](http://www.kafedrajourn.org.ua/files/101966666_1081570725577434_6009644040155299840_n-277x600.jpg)
![](http://www.kafedrajourn.org.ua/files/101986593_2583623035191370_2855339712019693568_n-277x600.jpg)
![](http://www.kafedrajourn.org.ua/files/102288107_2638804889733554_6870544447654854656_n-277x600.jpg)
![](http://www.kafedrajourn.org.ua/files/102374932_270256477453465_3350556347555905536_n-277x600.jpg)
![](http://www.kafedrajourn.org.ua/files/102469585_244939933466648_8601543158456647680_n-277x600.jpg)
![](http://www.kafedrajourn.org.ua/files/102914185_886627115145877_2722416358313689088_n-277x600.jpg)
![](http://www.kafedrajourn.org.ua/files/voitenko-800x450.jpg)
![](http://www.kafedrajourn.org.ua/files/glazunova-800x450.jpg)
![](http://www.kafedrajourn.org.ua/files/gorbachova-800x450.jpg)
![](http://www.kafedrajourn.org.ua/files/zubkov-800x450.jpg)
![](http://www.kafedrajourn.org.ua/files/kachanenko-800x450.jpg)
![](http://www.kafedrajourn.org.ua/files/popova-800x363.jpg)
![](http://www.kafedrajourn.org.ua/files/ryazantseva-800x450.jpg)
![](http://www.kafedrajourn.org.ua/files/chizhikova-800x450.jpg)
![](http://www.kafedrajourn.org.ua/files/shopin-800x450.jpg)