![](https://www.kafedrajourn.org.ua/files/konkurs-video-foto-200x200.jpg)
Привіт! Навчальна телестудія кафедри журналістики пропонує тобі долучитися до нашого щорічного відеоконкурсу TV lab festival #весна2023 🎬🎤🎥 Переможців чекатимуть приємні подарунки. А всіх студентів-учасників ще і додаткові бали з профільних дисциплін 📈 На конкурс можна податися з відеоработою одного з трьох жанрів: 1. Замальовка. 2. Соціальна реклама. 3. Оригінальний стендап. Тема – вільна. Якщо ви хочете зробити роботу в іншому Читати далі …