У Харкові зіграли найрезультативніший баскетбольний матч цього року

Через локдаун ми позбавлені багатьох звичних способів проведення дозвілля. Проте, хоч торгові та розважальні центри закриті, спортивне життя триває, хоч і при порожніх трибунах. І навіть вражає результатами.

25 квітня 2021 року відбувся матч Української баскетбольної суперліги між столичним «Будівельником» та «Харківськими Соколами». На сьогодні це найрезультативніший матч із баскетболу у 2021 році.

У першій чверті «Харківські Соколи» змогли переграти киян. Вдалося це за рахунок індивідуальних якостей. Чумаков зміг набрати 20 балів, реалізувавши 5 з 5 триочкових, 1 з фарби і 3 з лінії. Також 10 очок в актив додав Місяць. Більше ніхто у господарів не закидав, але цього вистачило, аби повести +4.

У наступній 10-хвилинці «Будівельник» не просто наздогнав, але й випередив суперника в середині чверті на 7 балів. Проте у складі харків’ян проявилися й інші гравці, окрім Чумакова і Місяця, що дозволило піти на велику перерву за рівного рахунку – 53:53.

Після відпочинку кияни продемонстрували чудову влучність із дальньої дистанції. До перерви в цьому аспекті лідирували господарі – 10 на 3. Проте за 10 хвилин гості виправилися, скоротивши відставання до мінімуму – 11 на 12. 4 рази влучив Буртт, 2 – Кожемякін, по 1 разу – Кобець і Девое.

В заключній частині при перевазі в 14 очок Будівельник почував себе невимушено і не просто зберігав перевагу, але й поступово збільшував її. В підсумку кияни переграли «соколів» – 126:99, і таким чином було встановлено новий рекорд результативності сезону – 225 балів на двох.

Іскендеров Артур – студент групи ЛЖ-11, 1 курсу спеціальності «Журналістика», у межах навчально-ознайомчої практики