![](https://www.kafedrajourn.org.ua/files/1121514616130257589515327336035439799465938n-800x600.jpg)
Студенти другого курсу відділення журналістики філологічного факультету зустрілися з випускником Каразінського, журналістом “ТранСвітового Радіо” України Ростиславом Бабенком, який поділився професіональними секретами.
Запрошений лектор провів лекцію на тему “Досвід роботи радіожурналіста в зоні АТО” в межах курсу “Основи радіожурналістики”. Передаючи знання наступникам — майбутнім журналістам-випускникам університету, Ростислав ознайомив їх із реаліями роботи журналіста у критичних ситуаціях — а саме в зоні АТО – і розказав, з якими викликами доведеться зіштовхнутись у першу чергу. І, найголовніше, — як уберегти себе й матеріал, який може коштувати журналісту життя.
Ельман Гусейнов – студент 2 курсу відділення журналістики