Парад тюльпанів в Екопарку

З 1 травня 2018 року в Екопарку Фельдмана під Харковом почався Парад тюльпанів. Там вперше посадили понад 100 тисяч тюльпанів і нарцисів. Майже половина з них уже зацвіла.

Головний озеленювач в «Фельдман Екопарку» Микола Дворецький сказав, що робили клумби так, щоб їх цвітіння переходило від більш ранніх сортів до пізніших, для того, щоб цей фестиваль тривав до кінця травня. Більше 50 сортів тюльпанів будуть радувати гостей парку.

«Фельдман Екопарк» – це місце відпочинку не тільки харків’ян, але і гостей міста. Це і прекрасна природа, і зоопарк, де вихованців можна погодувати, погладити, послухати їх дивовижний спів і багато іншого. Екопарк відвідали діти з особливими потребами, з дитячих будинків, були люди, які постраждали в результаті конфлікту на сході України, приїжджали з Чорнобиля. Всі гості залишилися задоволені заходом.

На території мультикомплексу функціонує Центр психосоціальної реабілітації «Фельдман Екопарку», діяльність якого включає використання передових терапевтичних методик екотерапії: анімалотерапії, арт-терапії і ландшафт-терапії. Вхід до Екопарку завжди безкоштовний.

Кузьменко Ольга – студентка 1 курсу відділення журналістики (в межах навчально-ознайомчої практики)