«Діти Харкова – за мир!»

Діти Харкова – за мир!

1 червня 2017 року, у Міжнародний день захисту дітей, в Харкові відбулося свято на головній площі міста під гаслом «Діти Харкова – за мир!». У музично-хореографічному дійстві були задіяні більше двох тисяч дітей у віці від 6 до 15 років. В рамках заходу прозвучали кращі світові хіти, присвячені миру, у виконанні  професійного оркестру і юних музикантів Харкова.

«На багатоярусній сцені знаходився зведений хор, і зведений оркестр учнів дитячих музичних шкіл міста. 600 юних музикантів разом із професійним симфонічним оркестром «Prime-Orchestra» виконували шість композицій: «The Wall», «We are the world», «A world without war», «Лелека на даху», «Sweet dreams», «Party Rock Anthem». Музичний виступ супроводжувався хореографічним поданням, в якому взяли участь 600 учнів хореографічних колективів та 900 школярів з усіх районів Харкова», – повідомили організатори акції.

Акція «Діти Харкова – за мир!» проводиться вже другий рік, а організатором є Департамент культури під патронатом Харківського міського голови.

Вікторія Ільницька – студентка 5 курсу заочного відділення кафедри журналістики