Максим Балаклицький був гостем програми “Насправді” на телеканалі “Simon”

naspravdi

Він разом з Ігорем Галенком — режисером Палацу студентів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого — відповідав на запитання ведучого телепрограми Володимира Мазура щодо відзначення в Україні 500-річчя європейської Реформації (далі R500).

ВІДЕО ТЕЛЕПРОГРАМИ https://www.youtube.com/watch?v=66737PcWXPw

Максим Балаклицький входить до складу медіавідділу харківського оргкомітету R500. Виступу в програмі “Насправді” передував круглий стіл членів оргкомітету R500 із заступником губернатора Анатолієм Бабічевим і прес-конференція в прес-центрі “Kharkiv Today”, а двома днями пізніше відбувся прес-тур для харківських ЗМІ.

Президент України Петро Порошенко видав указ №357/2016 “Про відзначення в Україні 500-річчя Реформації”, а Кабінет Міністрів — розпорядження “Про затвердження плану заходів з підготовки та відзначення в Україні 500-річчя Реформації” № 935-р.

Реформація є тектонічним цивілізаційним процесом, який заторкнув усі сфери життя народів Європи та більшої частини світу. Офіційним початком європейської Реформації вважають 31 жовтня 1517 року, і він пов’язаний із виступом теолога Мартіна Лютера.

У рамках R500 у ХНУ, НЮУ та ХНПУ 27 лютого — 3 березня пройшов студентський проект — цикл лекцій “Реформація та її спадок“, а на 20 листопада на істфаці ХНУ заплановано міжнародну наукову конференцію “Спадок Реформації: до 500-річчя 95 тез Лютера й пам’яті Юрія Голубкіна (1941—2010)”.