Наш випускник — особистий фотограф прем’єр-міністра України

andrew

Андрій Кравченко (Andrew Kravchenko) в 2004-2009 роках навчався на відділенні журналістики Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, де здобув кваліфікацію магістра журналістики. Фотографією почав займатися з 2006 року. З 2010-го живе і працює в Києві. Співпрацює з інформаційними агентствами Associated Press, European Press-Photo Agency, Reuters, Agency France-Press, CNN та з багатьма світовими виданнями.
З 2012 року є особистим фотографом прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка. Висвітлює всі його офіційні зустрічі, в тому числі з президентами та керівниками різних країн світу – Бараком Обамою (США, Вашингтон), Ангелою Меркель (ФРН), Папою Римським (Італія, Ватикан), Германом Ван Ромпейєм (Європейський Союз, Бельгія, Брюссель).

Цей знімок Андрія опублікував сайт американської газети "New York Times".
Цей знімок Андрія опублікував сайт американської газети “New York Times”.

З 2007 року є автором і співавтором багатьох фотопроектів і виставок в Україні, Польщі, Литві, Латвії, Німеччині, Фраstampнції, Іспанії, Португалії, США, Австрії, Чехії, Данії. На початку грудня 2014 року відбулася його персональна виставка у Римі, Італія, присвячена першій річниці Революції Гідності в Україні. Є автором Української поштової марки, присвяченої підписанню угоди між Україною та Європейським Союзом.