Науковий семінар «Українська та світова світоглядна публіцистика в проекціях соціальних комунікацій» Науковий керівник –– професор І. Л. Михайлин

Проспект   1. Публіцистика –– найвищий і найскладніший різновид журналістської творчості, покликаний розв’язувати одночасно завдання інформування й формування громадської думки. Вивчення теорії публіцистики не можна вважати завершеним. Потребують уваги сучасні трансформації публіцистичних жанрів; зокрема тих, що актуалізуються в новітній журналістиці: авторської колонки, есею. Мені не відомі окремі дослідження жанру листа, розмови (вечірньої), усмішки. Не зустрічав жодного дослідження такого жанру, як некролог Читати далі …

Феномен освіти як каналу соціальної комунікації

1 березня 2012 року на кафедрі журналістики відбувся науковий семінар, на якому з доповіддю «Феномен освіти як каналу соціальної комунікації: з досвіду викладання навчальної дисципліни „Теорія та історія соціальних комунікацій”» виступила доцент Т. В. Казакова. Основні тез доповіді: – Каналів соціальної комунікації багато. Студенти не готові сприймати соціальну комунікацію масштабно, бачити її поза журналістикою. Вони виявляють опір до надання їм фундаментальних знань Читати далі …

Конкуренція та співпраця інформаційних агенцій

9 грудня 2011 року відбулася відкрити лекція старшого викладача кафедри журналістики Володимира Фоменка на тему «Конкуренція та співпраця світових інформаційних агентств». Лекція читалася для студентів п’ятого курсу (магістрів і спеціалістів) з навчальної дисципліни «Прес-служби та інформаційні агентства».

Подорожній нарис 1920–1930-х років

8 грудня 2011 року науковий семінар кафедри журналістики слухав доповідь аспірантки другого року навчання Тетяни Вікторівни Ковальової, у якій вона репрезентувала загальний план свого дисертаційного дослідження. У роботі наукового семінару взяли участь: професори І. Л. Михайлин, Л. М. Хавкіна; доценти: Т. В. Казакова, М. А. Балаклицький, О. В. Лаврик, Ю. М. Снурнікова, Н. В. Нечаєва, А. І. Ярох; ст. викладачі О. С. Хмель, Т. О. Бондаренко; викладачі: О. О. Полумисна, О. П. Драчова, Н. Б. Калашник, Е. О. Бурдіна; аспіранти Г. О. Найда, Ю. М. Блажеєвська.