Чому світ може припинити своє існування без знання лінгвістики: рецензія на фільм «Прибуття»

17 листопада 2016 року на екрани України вийшов науково-фантастичний фільм «Прибуття», знятий Дені Вільневом за повістю Теда Чана «Історія твого життя». Це історія про перший контакт із прибульцями, від якої не варто чекати вибухів, перестрілок і руйнування міст. Всі, хто готові змиритися з відсутністю екшену і подивитися по-справжньому розумну і зворушливу фантастику, залишаться задоволені.

Міжнародне гуманітарне право: краще почати вивчати сьогодні, щоб не жалкувати про це завтра

25 травня 2021 року на платформі Zoom відбувся безкоштовний онлайн-вебінар «Що потрібно знати журналістам про міжнародне гуманітарне право?». Його було призначено для журналістів та блогерів з Півдня України та інших областей, проте будь-хто з бажаючих міг взяти участь, варто було лише попередньо зареєструватися.

Зрозуміти сьогодні, щоб не втратити завтра: лекція про виховання підлітків «Наші підлітки. Зберігаємо зв’язок»

30 травня 2021 року відбулася онлайн-лекція, яка мала назву «Наші підлітки. Зберігаємо зв’язок». Лектор Наталя Байкалова – сімейний психолог та засновник Центру розвитку особистості «BAYKALOVA» – розповіла про особливості виховання дітей підліткового віку.

Вебінар на тему «Як мотивувати дитину вчитися самостійно»

31 травня 2021 року відбувся вебінар на тему «Як мотивувати дитину вчитися самостійно». Захід пройшов на базі освітньої платформи Advance. Спікером став засновник ресурсу та один із розробників унікальних методик Микола Ягодкін.

Тюрма на Лонцького: онлайн-екскурсія до в’язниці минулого

Історія «Тюрми на Лонцького» налічує вже 96 років. Тут утримували злочинців під час польського, німецького та радянського правління. Протягом років Великої Вітчизняної війни було знищено 1645 в’язнів. Фашисти відкрили на Лонцького слідчу в’язницю і проводили допити. А потім НКВД тримав там полонених «лісових друзів».