Підсумки фотовиставки першокурсників-журналістів-2019

Участь у фотовиставці було творчим завданням першокурсників кафедри журналістики філологічного факультету, які ділилися своїми найкращими фототворами. Новоспечені каразінці демонстрували свої таланти у фотографічному мистецтві, дозволяючи відвідувачам виставки на деякий час побачити світ через призму їхнього власного світогляду. Участь у виставці була частиною навчальних завдань з предмету “Зображальна журналістика”, який читає професор Максим Балаклицький.

Презентація наукових пошуків студентів 4 курсу відділення журналістики

17 грудня 2019 року на кафедрі журналістики відбувся відкритий навчально-науковий захід у межах заліку з наукового семінару на 4 курсі денного відділення. Всі студенти презентували – візуально та в доповідях – задуми своїх дипломних робіт та дослідницькі напрацювання за семестр у напрямі їх написання, поточні спостереження та проміжні результати. Маючи змогу ставити один одному питання, вони не лише обмінювалися першим досвідом дослідницької Читати далі …

Зустріч гарантів освітніх програм ЗВО Харківської області із головою НАЗЯВО С. Квітом

2 грудня 2019 року у приміщенні Національного аерокосмічного університету імені М. Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут” відбулася зустріч за участі Голови Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Сергія Квіта та гарантів освітніх програм ЗВО Харківської області.

Наукова конференція школярів: із цього починається наука

Суботній ранок, довгоочікуваний вихідний! Так хочеться зранку прокинутися, зварити запашної кави, не кваплячись випити її, милуючись урбаністичним осіннім пейзажем за вікном. Але й по суботах Каразінський університет відчиняє свої двері – тільки здебільшого вже не для студентів, а для школярів: тривають додаткові заняття з математики, фізики, мов та інших предметів.

Зустріч з Неллею Гунченко

Четвертого грудня о 13:40 в університеті імені В.Н. Каразіна, на кафедрі журналістики студенти зустрілися з членом Національної спілки журналістів України Неллею Гунченко. Спираючись на власний досвід, вона дала вагомі поради для студентів: як правильно й виразно висловлювати свої думки, яким повинен бути журналіст, розповіла про свій життєвий і професійний шлях, адже цитую: “Добрый и любознательный – всегда добъётся своего, а Читати далі …