Урок журналістики від Шона Томаса

19.12.2013, Переглядів: 670

Шон ТомасАмериканський журналіст Шон Томас, сьогодні – ведучий та репортер служби новин  цілодобового інформаційного телеканалу «RussiaToday» (Москва) завітав до Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, щоб поділитися професійними секретами з майбутніми журналістами. Майстер-клас відбувся 23 листопада, його відвідали студенти не лише каразінського університету, а й політехнічного, педагогічного та архітектурного вузів міста, а також школярі, котрі планують вступати на журфак. Читати далі…


Ігор Михайлин – лауреат премії імені Петра Василенка

26.11.2013, Переглядів: 567

20 листопада 2013 року, у переддень дня народження Петра Василенка, члену Національної спілки письменників України, професору кафедри журналістики ХарківськогДипломо національного університету імені В. Н. Каразіна Ігорю Михайлину на зборах Харківської обласної організації НСПУ були вручені диплом, посвідчення та медаль лауреата премії імені Петра Василенка. Нагорода присуджена в номінації «Проза» за книжку «Петро Василенко: Літературний портрет».


Журналістика — це щоденне чудо

26.11.2013, Переглядів: 640

Своє життя в журналістиці автор книги «Бесіди про журналістику» (М., 1985) В. Учонова починала кореспондентом в газеті «Комсомольська правда», потім працювала редактором у Телеграфному агентстві Радянського Союзу. Зараз вона — доктор філологічних та кандидат історичних наук. В.Учонова викладає журналістику в Московському державному університеті імені М. В. Ломоносова, продовжуючи наукову роботу з історії та теорії журналістської творчості. Одночасно автор книги продовжує виступати на сторінках періодичної преси. Читати далі…


Do you speak голландською?

26.11.2013, Переглядів: 446

Приємно повідомити всім, хто цікавиться роботою  клубу зустрічей при кафедрі журналістики філологічного факультету, що Клуб живий і провів 11 листопада чергову зустріч. Цього разу до журналістів п’ятого курсу у гості завітали колеги-медійники-бізнесмени із Нідерландів: Санат Бассам, журналіст, видавець, письменник, та Рахеш Нессар, журналіст із містечка Алмело. 

Санат Бассам розповів студентам-магістрам про діяльність мас-медіа в Нідерландах, про газетну та телевізійну журналістику, її досягнення і проблематику у Євросоюзі. Сам Санат видає власну газету для мігрантів накладом в 100.000 тисяч екземплярів. А пан Рахеш допомагав колезі перекладати виступ російською мовою. Проте  аудиторія досить добре розумілася на тому, про що їй розповідали, і поставила гостям чимало досить непростих професійних запитань. 

Провів зустріч і запросив гостей по своїй особистій лінії викладач кафедри журналістики В.М.Ревенко. У зустрічі взяли участь і зацікавилися розмовою і викладачі кафедри журналістики.

О. Деус

 


Ігор Михайлин Поет в оптиці свого часу

16.10.2013, Переглядів: 867

Розмова з Іваном Перепеляком

Іван Михайлович Перепеляк відзначає своє сімдесятиріччя. Напередодні ювілею ми зустрілися в бібліотеці Харківської обласної організації Національної спілки письменників України для розмови про поезію та життя, яке супроводжує поета.

 Іван Перепеляк (справа) головує на творчому вечорі Ігоря Михайлина

 

 

 

Читати далі…


Професору Ігорю Михайлину — 60!!!

14.10.2013, Переглядів: 506

30.11.10 120

Добрий майстер у роботі

І порадник у житті,

Ви розрадите в скорботі,

Не забудете в біді,

Порадієте на святі,

Не останній — за столом, 

І на дружбу Ви багаті,

До людей — завжди з добром.

З ювілеєм Вас вітає

Весь наш дружний колектив,

Перемог нових бажає:

60 лише аперитив!

 

З роси і води Вам, Ігоре Леонідовичу!

 

Кафедра журналістики


стор. 1 з 812345...у кінець»