Урок журналістики від Шона Томаса

Американський журналіст Шон Томас, сьогодні – ведучий та репортер служби новин  цілодобового інформаційного телеканалу «RussiaToday» (Москва) завітав до Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, щоб поділитися професійними секретами з майбутніми журналістами. Майстер-клас відбувся 23 листопада, його відвідали студенти не лише каразінського університету, а й політехнічного, педагогічного та архітектурного вузів міста, а також школярі, котрі планують вступати на журфак.

Ігор Михайлин – лауреат премії імені Петра Василенка

20 листопада 2013 року, у переддень дня народження Петра Василенка, члену Національної спілки письменників України, професору кафедри журналістики Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна Ігорю Михайлину на зборах Харківської обласної організації НСПУ були вручені диплом, посвідчення та медаль лауреата премії імені Петра Василенка. Нагорода присуджена в номінації «Проза» за книжку «Петро Василенко: Літературний портрет».

Журналістика — це щоденне чудо

Своє життя в журналістиці автор книги «Бесіди про журналістику» (М., 1985) В. Учонова починала кореспондентом в газеті «Комсомольська правда», потім працювала редактором у Телеграфному агентстві Радянського Союзу. Зараз вона — доктор філологічних та кандидат історичних наук. В.Учонова викладає журналістику в Московському державному університеті імені М. В. Ломоносова, продовжуючи наукову роботу з історії та теорії журналістської творчості. Одночасно автор книги продовжує виступати на сторінках періодичної Читати далі …

Do you speak голландською?

Приємно повідомити всім, хто цікавиться роботою  клубу зустрічей при кафедрі журналістики філологічного факультету, що Клуб живий і провів 11 листопада чергову зустріч. Цього разу до журналістів п’ятого курсу у гості завітали колеги-медійники-бізнесмени із Нідерландів: Санат Бассам, журналіст, видавець, письменник, та Рахеш Нессар, журналіст із містечка Алмело.  Санат Бассам розповів студентам-магістрам про діяльність мас-медіа в Нідерландах, про газетну та телевізійну журналістику, Читати далі …

Ігор Михайлин Поет в оптиці свого часу

Розмова з Іваном Перепеляком Іван Михайлович Перепеляк відзначає своє сімдесятиріччя. Напередодні ювілею ми зустрілися в бібліотеці Харківської обласної організації Національної спілки письменників України для розмови про поезію та життя, яке супроводжує поета.