Як писати новини: викладачі кафедри журналістики зустрілися зі школярами на Karazin weekends for schoolstudents 

8 квітня доцент кафедри журналістики Наталя Нечаєва та старший викладач Неоніла Калашник провели для школярів старших класів практичне заняття “Журналістська майстерність у сучасних медіа”. Зустріч відбулася в рамках проєкту Karazin weekends for schoolstudents, організованому університетом з метою підвищення інтересу до університетської освіти.
На занятті учні познайомилися з критеріями відбору подій для новинарного матеріалу, журналістськими стандартами, основними принципами створення інформаційного тексту. Школярі на практиці спробували доповнити новину – підшукувати деталі, важливі для повноти висвітлення події. Юні майстри слова також потренувалися редагувати текст – знаходити слова, щоб уточнити неясні місця, та прибирати “зайві” слова, які створюють інформаційний шум.
Нагадаємо, що раніше в межах Karazin weekends доцент кафедри журналістики Олександра Драчова провела майстер-клас “Сторітелінг і візуалізація в сучасних медіа”, де майбутні журналісти дізналися, як побудувати візуальну історію та як сценарні принципи короткометражного кіно використовуються в контенті для соціальних мереж.