Найбільший хот-дог Харкова

Гігантську страву приготували в Харкові 19 листопада 2021 року. Для хот-догу витратили майже по літру кетчупу та гірчиці.

Керівник Національного реєстру рекордів України Лана Вєтрова розповіла, що нинішній хот-дог побив рекорд, приготовлений раніше в Україні, який був довжиною 1 метр 83 сантиметри.

Найбільший в Україні хот-дог, який приготував Роганський м’ясокомбінат, потягнув на 2 метри та 15 сантиметрів завдовжки! – заявила Лана Вєтрова.

Виданню Укрінформ вона повідомила, що вага страви становила 16 кілограмів. Щоб його винести на сцену, знадобилося 6 людей.

“Харківський рекорд внесено до Національного Реєстру рекордів України у категорії “Кулінарне мистецтво”, – пояснила Вєтрова.

Вона також розповіла про склад страви, зокрема:

– головний інгредієнт – класична сосиска;

– корейська морква;

– солоні огірки;

– маринована цибуля та сир;

– а також – майже по літру кетчупу та гірчиці.

Фото Лани Вітрової та Укрінформ
Фото Лани Вітрової та Укрінформ

 

 

 

 

 

 

 

 

Після вимірів та встановлення рекорду, страву нарізали та роздали людям, які прийшли на захід.

А що там у інших країнах? Які найбільші страви здивували світ і скільки людей змогли нагодувати. Давайте подивимося.

Гігантська піца з Італії

Гігантська піца з Італії

 

 

 

 

 

 

 

Італійці здивували світ, приготувавши величезну «Маргариту». Вага піци становила 43 кг. Над її створенням працювали 5 кухарів з Апенінського півострова під керівництвом Довіліо Нарді. Для того, щоб реалізувати проєкт, їм знадобилося по 9 тонн моцарелли та борошна, 190 літрів першокласної олії, 22 кілограми бальзамічного оцту. Рецепт піци досить простий.

Величезне морозиво від американців

Величезне морозиво від американців

 

 

 

 

 

 

 

Морозиво для ненаситних гурманів. Як не здивуватися, дивлячись на фруктове ескімо вагою 850 кг. Виробник морозива компанія «Fab» виготовила цього гіганта за 10 днів та встановила на честь початку літнього сезону на набережній у Брайтоні. Інший “холодний” рекорд належить скандинавським кондитерам, які приготували 3-метровий ріжок – найбільший у світі. Десерт доставили на набережну вертольотом.

Салат для всього міста з Лівану

Салат для всього міста з Лівану

 

 

 

 

 

 

 

Салат для всього міста. У 2009 році в Бейруті шеф-кухарі нарізали гігантський салат Табулі, для якого знадобилося 1600 кг петрушки, 1500 кг помідорів та близько 400 кг цибулі. Пощастило тим, кому вдалося поласувати цією стравою, а таких було чимало.

Бургер із Мічигану

Бургер із Мічигану

 

 

 

 

 

 

 

 

І завершує нашу підбірку найвеличнішої їжі – король фастфуду. Бургер. Але не звичайний бургер, а вагою 75 кг.

Його виготовили у 2008 році співробітники гриль-бару «У Меллі» у Саутгейті, штат Мічиган. Це найбільший із їстівних гамбургерів.

Як бачимо, навіть із найбільшим хот-догом Харкову є ще куди зростати. Сподіваємося, що наші улюблені кухарі все частіше радуватимуть нас гігантською їжею, а ми – городяни з радістю приходитимемо на дегустації.

Підготовлено з використанням інформації відкритих інтернет-джерел

 

Євген Ковпак, студент 1 курс магістратури

У межах виробничої практики