Виставка «(Не)дитячі історії»

З 13 по 17 грудня 2021 року у нашому університеті проходила мультимедійна виставка під назвою «(Не)дитячі історії». Вона представлена історіями 11 дітей і молодих людей часів Другої світової війни та Голокосту , а також із сучасними історіями 26 молодих людей із восьми країн Європи, зокрема з України.

Що робити, якщо ти став свідком дискримінації або приниження? Як бути, якщо таке сталося з тобою? А раптом ти сам принижуєш інших? Ці та інші питання обговорювались разом з відвідувачами. Виставка, як зазначають її автори з Українського центру вивчення історії Голокосту, покликана створити спільний простір, де кожен може висловити власну думку та поділитися своїм досвідом , щоб разом знайти шляхи подолання упереджень та дискримінації в сучасному світі.

Представлені на виставці постери та короткі відеокліпи, створені в рамках проєкту Будинку Анни Франк «Stories that Move», розповідають нам про різний досвід: упередження, приниження, переслідування, дискримінацію, втечу, порятунок, загибель… Відвідувачі могли дізнатися, як молоді люди в різний час намагалися та намагаються протидіяти несправедливості щодо себе і не чинити негідно щодо інших.

 

Ірина Сергієнко, студентка 1 курсу магістратури заочного відділення

у межах виробничої практики