Наталя Вербова розповіла студентам про роботу пресслужби

До студентів-журналістів третього курсу 13 грудня завітала Наталя Вербова, прессекретарка Харківської ТЕЦ-5. Спікерка, в онлайн форматі, розкрила студентам особливості організації роботи пресслужби, поділилась лайфахаками та розповіла про власний досвід праці в Харківський обласній раді. Також пані Наталя торкнулась теми різниці функціювання пресслужби та звичайного журналістського видання.

У цій професії є свої особливості. Наприклад, на відміну від класичної  журналістики, прессекретарі завжди працюють на створення позитивного іміджу установи на яку працюють, це викликало низку питань від студентів та викладача про свободу слова в цій спеціальності. Спікерка відповідала відверто, розповідаючи при установчий кодекс, який коригує діяльність працівників, але також підкреслила, що ці правила у жодному разі не викривлюють інформацію, яку надає пресслужба.

Після основної лекції пані Наталя розповіла студентам історії з життя, які можуть допомогти студентам в їх роботі в інформаційній сфері, а також повідала про можливості проходження практики  в пресслужбах.

Назар Гламазда, третьокурсник відділення журналістики

Відеозапис заняття https://youtu.be/9Uro9AzYS_4