Олена Зеленіна: «У того, хто працює – все обов’язково вийде!»


3 квітня до Харківського університету завітав спеціальний кореспондент газети «Время» Олена Зеленіна, щоб ознайомити журналістів-першокурсників з основами публіцистики й дати поради щодо своєї професії.

«Публіцистика, як і власне журналістика, починається з інформації», – наголосила пані Олена. На підставі сорокарічного досвіду практичної журналістики лекторка запевнила, що перш за все публіцистика – це «праця з людьми».

Стимулюючи студентів до саморозвитку, гостя зазначила, що справжній журналіст має увесь час відчувати потяг до нового, читати більше літератури, займатися самоосвітою.

Після відповідей доповідачки на запитання аудиторії організаторки зустрічі запропонували документальний фільм за участю Зеленіної, тоді ще студентки журфаку МГУ – «Журналіст на виробництві» – що свого часу транслювався на всесоюзному телебаченні.

Влучні коментарі гості та блискуча підготовка організаторів зустрічі Альони Нагаєвщук і Світлани Приступи зробили спілкування цікавим та інформативним.

«Я відмітила професіоналізм і принциповість Зеленіної, – розповіла студентка 1 курсу Альбіна Литвинова, – й знайшла сьогодні ще один зразок для наслідування».

З особливою увагою аудиторія слухала надихаючі побажання пані Олени медійникам-початківцям: «Не опускайте рук! Не бійтесь щоразу починати все спочатку, бо у того, хто працює – все обов’язково вийде!»

Олексій Гомон, студент 1 курсу