Зустріч з Ангеліною Солдатенко

2 квітня в рамках програми майстер-класів, організованих кафедрою журналістики, відбулася зустріч студентів із Ангеліною Солдатенко,  керівником асоціації «Журналістська ініціатива».

Темою тренінгу, що мав назву «Піар vs журналістика», стали особливості роботи в прес-службах та PR-агенціях. Проте крім основної теми, було порушене широке коло питань: від світових професійних стандартів і регіональної специфіки до відмінностей журналістської освіти в Україні і світі.

Зауваживши різницю у завданнях спеціалістів з паблік рилейшнз та журналістів, А. Солдатенко визначила засади обопільно ефективної співпраці. На її думку, професіоналізм журналіста полягає у дотриманні фахових стандартів, зафіксованих в етичних кодексах, і правовій обізнаності.

Ангеліна Солдатенко дала низку професійних порад потенційним майбутнім колегам. Зокрема, відповідаючи на питання про проблему вибору між журналістським обов’язком і дотриманням законодавчих норм, гостя наголосила – пріоритетом журналістської діяльності є суспільний інтерес.