- Кафедра журналістики - http://www.kafedrajourn.org.ua -

Випускниця кафедри журналістики із Франції отримала спеціальну подяку Творчого конкурсу-2021 Національної спілки журналістів України

Журналісти важливі – під таким гаслом цьогоріч проходив щорічний творчий конкурс, організований Національною спілкою журналістів України.
Щороку НСЖУ нагороджують найкращих журналістів напередодні Дня журналіста, але цьогоріч організатори вирішили відзначити журналістів з нагоди 30-ти річчя Дня Незалежності України.
У конкурсі взяли участь понад 150 журналістів з усієї України.
Зокрема, цього року переможців визначали у 14 номінаціях та 4х спецномінаціях.
Як зазначає голова НСЖУ Сергій Томіленко:  Журналісти важливі. Це гасло НСЖУ яскраво підтверджують професійні та змістовні роботи  колег з Києва та регіонів, журналістські акції та спецпроекти.
Перша ж секретарка НСЖУ Ліна Кущ зазначає, що журі звертало увагу на всебічне висвітлення суспільно важливих тем, нестандартний підхід, вплив того чи іншого матеріалу або ЗМІ. Серед багатьох заявок вирізнялися ті роботи, де журналісти показували не лише проблеми, а й рішення, де автори розповідали про ситуацію через історії звичайних людей. Це допомагає подати складні теми та привернути увагу аудиторії. Щорічний творчий конкурс НСЖУ – це можливості для всіх журналістів і всіх медіа, від загальноукраїнських до локальних.
Серед переможців конкурсу виявилася і випускниця нашої кафедри (кафедри журналістики) ХНУ ім.В.Н.Каразіна Ганна Набокова.
Вона закінчила університет 2007 року, а вже 2018 року в Києві Ганна успішно захистила дисертацію, над якою працювала майже 10 років (тема з телевізійної журналістики).
Протягом 20 років працювала в сфері журналістики, зокрема працювала з дипломатами різних країн, відвідувала різні країни з робочими візитами тощо.
Довгий час працювала в одній компанії, але прийшлося звільнитися через тиск нового керівництва, яке переконувало, що її місце не в журналістиці.
Захистивши дисертацію, Ганна зрозуміла, що керівництву, до речі, без освіти журналіста, не в компетенції критикувати та оцінювати.
Прикро, що до сих пір вони очолюють високі посади, без фахової освіти журналіста та продовжувають переслідувати та звільняти інших журналістів.
Одразу після звільнення та захисту дисертації Ганна переїхала на французький острів Корсика і вже понад рік зробила понад 50 прямих включень, сюжетіа, спец. репортажів для різних країн світу.
“Ранок, день, вечір, ніч – для професійного журналіста неважливо. Головне – бути готовим у будь-який час надати оперативну інформацію. У моєму випадку було багато термінових включень і серед ночі, і на світанку” – говорить переможниця й додає:
“Я дякую за високу оцінку конкурсному журі і обіцяю й надалі гідно представляти українську журналістику закордоном, а також оперативно, якісно та чесно висвітлювати події Франції, зокрема, французького острову Корсика у медійних просторах СВІТУ. Спасибі й вам, мої телеглядачі – ви найперші та найкращі оцінювачі моєї роботи. Звісно, є ще, над чим працювати! Досконаленню немає меж”-відмітила випускниця кафедри журналістики.
Окрім того, Ганна Набокова є членкинею Спілки журналістів України, а також членом міжнародної федерації журналістів.
Ганна зізнається, що залюбки бере участь у різних конкурсах та змагання, це мотивує та дає сили досконалювати свої роботи, але через брак часу не завжди виходить.
Цю перемогу Ганна вважає спільною з усіма, з ким працювала протягом тривалого часу.
Подяка кафедрі журналістики та всьому викладацького складу ХНУ ім.В.Н.Каразіна за те, що дали відповідні знання і навчили бути справжнім та грамотним журналістом
Вдячність дипломатам, посольствам різних країн світу, державному сектору різних країн світу та міжнародним представникам за співпрацю!
“Гідне представлення на міжнародному  журналістському рівні – ось, до чого справді треба прагнути. Я думаю, що ця маленька перемога – доказ того, що журналістиці бути!”  – додає Ганна.