Англійська в домашніх умовах: 3 кроки до нових знань

Неможливо не погодитися з тим, що знання різних мов світу неабияк впливає на нашу обізнаність, вміння мислити раціонально та відкриває безліч кордонів. Це стосується не лише контексту тревел-подорожей закордон, а й збагачення вибору сфер потенційної роботи.

Авжеж, найпоширенішою мовою нині є англійська, але, згідно зі статистикою здачі ЗНО, близько 10% абітурієнтів не долають мінімальний поріг. Вступаючи до університету, випускники шкіл сподіваються, що «підтягнуть» свій рівень англійської, проте часто буває так, що бажання до нових знань швидко згасає.

Як кажуть англійці, «better late than never» ( краще пізно, ніж ніколи), тому пропоную ознайомитися з такими простими, але дієвими способами вивчення англійської мови. Let’s go!

  1. Чи доводилось вам чути таку широковідому фразу від батьків: «Постійно ти у своїх навушниках, не хочеш із нами розмовляти?» Гадаю, що так. Приємне можна завжди поєднувати з корисним.

Слухайте англійські подкасти, аби на питання вище, ви завжди мали змогу відповісти: «Я вивчаю англійську».

Де саме слухати подкасти?

Для власників телефонів Apple все неймовірно просто, адже існує додаток «Подкасти», який, власне, і містить необхідні нам аудіозаписи. Якщо ж у вас телефон іншої марки, то завантажте додаток «Player FM- podcast app».

Що потрібно слухати, аби отримувати корисну інформацію та збагачувати свої знання?

Ted talks daily – найпопулярніший подкаст, який виходить у форматі Ted talks( youtube version), де кожного дня з’являються записи на різноманітні тематики: від IT-сфери до бізнесу, психології та культури.

All ears english – англійська граматика простими словами. Певно, найкраще, що могли створити. Підійде як для студентів, так і для майбутніх викладачів.

The English we speak – трьохвилинний подкаст made by BBC. Кожен випуск за основу береться фраза або сленговий вираз, який популярний в англомовному середовищі, тому одразу відчувається атмосфера розмовної англійської.

  1. English speaking penfriend – абітурієнти, які щойно склали ЗНО з англійської, нарешті мають змогу відпочити від постійних листів уявним друзям, які потрібно було вигадувати та писати в останньому завданні. Але чи не задумувались ви над тим, що мати справжнього знайомого з Америки чи Британії може неабияк допомогти у вивченні мови?

Листування – неодмінний процес нашого життя, особливо в еру вседоступного інтернету та велику кількість месенджерів. Тому, якщо у вас досі немає english speaking penfriend, то настав час його знайти! Зробити це можна через мережу Instagram, де люди відзначають свою геолокацію та ведуть профілі англійською. Написавши їм у direct, ви неодмінно отримаєте зворотній зв‘язок, спробуйте!

  1. Телеграм-бот «Learn English Grammar»

Аби почати користуватись ботом, необхідно знайти його через пошук телеграму та долучитись, тоді ви матимете змогу обирати граматичні теми та виконувати завдання для поліпшення навичок.

Сподіваюсь, що після перелічених способів, вчити іноземну мову стане легше, цікавіше та продуктивніше. Англійській в домашніх умовах бути!

Тільна Єлизавета, студентка 3 курсу (у межах виробничої практики)