Вітаємо учасниць Всеукраїнського етапу студентської олімпіади з журналістики! Студентки кафедри журналістики філологічного факультету взяли участь у Всеукраїнській олімпіаді з журналістики: результати та враження

Вітаємо учасниць ІІ етапу Всеукраїнської  олімпіади зі спеціальності “Журналістика”  Єрохіну Таїсію та Бондар Карину!

 

Перевірити свої знання з масових комунікацій мали змогу студентки 1 курсу магістратури Таїсія Єрохіна та Карина Бондар – 4–5 квітня на ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Журналістика». Третій рік поспіль змагання проводяться в Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара. На захід прибуло більш ніж 50 студентів із 23 університетів України (з Харкова були представники трьох ВНЗ: ХНУ імені В. Н. Каразіна, ХНЕУ імені С. Кузнеця та Харківської державної академії культури).

Олімпіада складалася з двох етапів: написання тестів та творчого завдання. Тести містили питання з основних дисциплін: історії журналістики, основ редагування, методики журналістської творчості тощо. Після виконання першої частини учасники відвідали прес-конференцію «Новітні сучасні технології в сучасній журналістиці». Запрошеними гостями були дніпровські фахівці: Влад Войхеховський – автор і ведучий телепроекту «Меморандум», Тетяна Захарова – редактор сайту газети «Наше місто», Ольга Палій – заступник директора інформаційної агенції «Інформатор». Студенти мали змогу поставити питання до спікерів, щоб згодом використати інформацію для виконання творчого завдання – за дві години потрібно було написати звіт, який оцінювався за такими критеріями: заголовковий комплекс, розкриття теми, фактологічність, стилістичні конструкції, синтаксис.

Таїсія Єрохіна перемогла в номінації «Найповніше розкриття теми». На врочистому закритті студенткам вручили подяку нашій кафедрі від Дніпровського університету. Олімпіада стала для молодих журналісток гарною можливістю перевірити власні знання, поспілкуватися з фахівцями та проявити свій журналістський потенціал.

Текст, фото: Таїсія Єрохіна, Карина Бондар – студентки 5 курсу відділення журналістики