Студенти-журналісти взяли інтерв’ю у директорки ЄрміловЦентру

Студенти відділення журналістики взяли розгорнуте інтерв’ю у директорки ЄрміловЦентру Наталії Іванової. Це була камерна бесіда, де студенти ставили питання про роботу Центру, його історію, цікавилися арт-подіями, які там відбуваються.

Ініціативу проведення такої зустрічі проявив другий курс відділення журналістики. Організаційні завдання взяли Діана Відоменко та Марина Чайка: домовилися з директоркою ЄрміловЦентру та деканатом філологічного факультету, запросили студентів-першокурсників та викладачів кафедри журналістики – доцента Юлію Блажеєвську та професора Максима Балаклицького. Концепцію бесіди, крім названих студенток, також обговорювали Ірина Волобуєва, Дар’я Петріга та Дар’я Костєва.

Сценарій складала студентська група ЛЖ-21, і кожен учасник заходу готувався до інтерв’ю та пропонував частину запитань. Марина Чайка та Діана Відоменко були ведучими заходу: крім запитань в інтерв’ю, вони виголосили вступне і заключне слово.

За відео- і звукозапис відповідали Дар’я Петріга з Мариною Чайкою. Зустріч фіксували на три відеокамери та два диктофони, один ыз яких записував запитання студентів, а другий – відповіді Наталії Іванової.

За монтаж аудіозапису зустрічі відповідала Анна Веклич, а відео змонтувала Дар’я Петріга.

Директорка ЄрміловЦентру Наталія Іванова відзначила, що запитання студентів були цікавими та нетиповими, що свідчить про ретельну підготовку до розмови.

Студентка 2 курсу відділення журналістики Дар’я Петріга

Відеозапис тут, аудіозапис тут