Karazin Student Hall

У Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна до 214-ї річниці від дня заснування вищого навчального закладу відбулося відкриття студентського коворкінгу при участі заступника голови Харківської адміністрації Анатолія Бабічева, директора Департаменту науки та освіти Харківської  обласної державної адміністрації Лариси Карпової, – ректором, академіком Вілем Бакіровим а також викладачами та студентами університету.


Дев’ятсот квадратних метрів  для творчості та реалізації  освітніх або культурних проектів.

«У концепцію Karazin Student Hall вкладена ідея створення умов для вільного розвитку студентів шляхом їх залучення до різних видів освітньої та творчої діяльності», – зазначив ректор університету Віль Бакіров.

Перший в Україні інтерактивний простір для студентів створювали три роки. Для того, щоб молодь максимально комфортно себе почувала, організатори заздалегідь узгоджували зі студентами план та ідеї коворкінгу.

Окрім місць для відпочинку, Karazin Student Hall вміщує в собі конференц-зал, сцену, місця для роботи та кав’ярню. Більярд, настільні ігри, зручні дивани, великі телевізори, – все це знаходиться на першому поверсі колишнього гуртожитку № 2, за адресою: вулиця Отакара Яроша, 11.

Простір нового формату може відвідати кожен студент Каразінського.

Підготувала за офіційними джерелами: студентка 4 курсу відділення журналістики Ідімєнєва Олена