Твій голос – найкращий!

17 вересня пройшов майстер-клас випускниці філологічного факультету ХНУ імені В. Н. Каразіна, багаторічної співробітниці Харківського обласного радіо Юлії Ільницької. Тема майстер-класу – «Радіоінтерв’ю на культурницьку тематику».

Юлія розповіла, що під час підготовки до інтерв’ю потрібно підібрати максимум матеріалу про свого гостя, та наголосила на тому, що головним словом для кожної людини є її ім’я. Багаторазово звертаючись до свого співбесідника за ім’ям, ви створюєте більш комфортну атмосферу. Таким чином, людина почуває себе невимушено та може розповісти певні деталі, про які навіть не думала казати.

У ході майстер-класу пані Ільницька розкрила основні секрети гарного інтерв’ю, розповіла, з якими проблемами може зітнутися радіожурналіст та як виходити з непередбачуваних ситуацій. Студенти почули фрагменти декількох радіоінтерв’ю, взятих Юлією у відомих людей. Спікер повідала, що особисто її захоплення радіо почалося зі «срібного» голосу журналістки та поетеси Ірини Мироненко. Але Юлія акцентувала на тому, що треба завжди залишатися собою та не намагатися стати схожим на будь-кого іншого: «Твій голос – найкращий голос!».

Дарія Костєва – студентка 2 курсу відділення журналістики