Харків – спортивна столиця України

Останнім часом молодь Харкова все більше уваги приділяє спорту, в тому числі новим видам.

Років 7 назад у місті і області почали встановлювати спортивні споруди на майданчиках, у дворах, парках та скверах. Серед харківської молоді заняття Street Workout’ом стали одними з найпопулярніших.

 А що таке Street Workout? Street Workout – один із різновидів фізичного тренування. Цей вид спорту з’явився порівняно недавно, але вже завоював велику прихильність не тільки серед молоді, а й серед дорослих людей. Така популярність обумовлена тим, що для виконання вправ досить мінімального набору спортивного інвентарю, а саме турніка і брусів. Базовими вправами є підтягування, віджимання від підлоги і віджимання на брусах.

Для популяризації цього доступного виду спорту в школах і мікрорайонах міста проводяться майстер-класи. Лідер руху стріт-воркауту в Харкові Іван Криленко зазначив, що подібні заходи допомагають привернути увагу до здорового способу життя, сказати «ні!» алкоголю, палінню та наркотикам.

А 19 січня 2018 року був «День Народження» першого воркаут-центру в Харкові! Українські спортсмени визнають Харків лідером воркаут-руху: більше 500 осіб займаються воркаутом у Харкові, пропагуючи цей вид спорту серед дорослих та молоді.

Бураков Олександр– студент 5 курсу заочного відділення кафедри журналістики (в межах проходження виробничої практики)