Фестиваль їжі

Фестиваль їжі

Міський пікнік є першим проектом, якому вдалося масово популяризувати в Харкові європейську культуру приготування і споживання вуличної їжі. Провідні ресторани, кафе, а також кухарі-аматори Харкова радують гостей своїми цікавими стравами.

Фестиваль їжі був заснований в серпні 2015 року. Гастроентузіасти, професійні шеф-кухарі, цікаві концептуальні заклади об’єднуються раз на місяць у межах проекту, щоб показати відвідувачам все багатство і різноманітність вуличної їжі.

Міський пікнік – це фестиваль зі своєю унікальною домашньою атмосферою. Крім величезного розмаїття точок з їжею, де кожен знайде щось цікаве і смачне для себе, відвідувачі можуть послухати живі концерти, відвідати кіно під відкритим небом, пограти у квести, взяти участь у майстер-класах.

Велика кількість жителів і гостей першої столиці хоч раз були на цьому фестивалі і знають, що фуд-корт дійсно формується так, щоб кожен міг знайти те, що ніколи раніше не пробував.

Мета заходу – показати Харкову сучасну культуру вуличного харчування, якісні і цікаві продукти, а також незвичайні гастрономічні рішення. Міський пікнік є доступним заходом та ідеальним місцем колективного відпочинку.

Вікторія Ільницька – студентка 5 курсу заочного відділення кафедри журналістики