А ви бачили НЛО?

У Харкові є багато цікавих місць та далеко не один музей. Є і музей-аптека, і музей моря, і навіть музей горілки. Але чи знали ви, що також є одне оригінальне культурне місце, де розповідають про НЛО? Не знали? Тоді ласкаво прошу до музею космонавтики та уфології!

Цей музей існує в Харкові відносно нещодавно, з 2008 року, і розташований він на території Харківського планетарію. Тут представлена колекція макетів, фігур прибульців і фотографій очевидців, які начебто змогли зафіксувати непізнані об’єкти в небі.

Так само тут можна побачити великі скульптури інопланетян, створені за ескізами очевидців чи тих, хто вважає себе такими. Одна фігура навіть зображена з букетом квітів, що символізує мирні наміри істот. Є експонати, присвячені ракетобудуванню і космонавтиці. Автор музею Ігор Березюк – саме він створив знамениті 4-метрові скульптури прибульців і десятиліттями збирав підтвердження існування інопланетян.

Цей музей є одним із найкращих музеїв космонавтики в Україні. При ньому працює клуб дослідників, що багатьох років займається збором інформації про аномальні явища.

Євгенія Панаріна – студентка 5 курсу заочного відділення кафедри журналістики, фото автора