Ми об’єднали ідеєю здорового способу життя 8000 бігунів з 15 країн світу

Kharkiv International Marathon

30 квітня центральні дороги міста були перекриті не через черговий мітинг або протест. 30 квітня більше восьми тисяч професійних атлетів та просто любителів бігу об’єдналися у наймасовішому в Україні марафоні — 4th Kharkiv International Marathon.

Бігунам були доступні такі дистанції: мінімарафон (4,2 км), 10 км, естафета (2х21,1 км) та марафон (42,2 км).

Загальна кількість марафонців склала 396 осіб. Усього стартову лінію на всіх дистанціях перетнуло більше восьми тисяч харків’ян та гостей міста. А перший марафонець подолав 42,2 кілометри лише за 2 години 25 хвилин.

Уже другий рік я працюю в команді Ukraine Sport Events — команді організаторів усіх бігових та тріатлонних змагань та івентів у Харкові. І приємно визнавати, що Харків реально є біговою та спортивною столицею України.

Після піврічної підготовки, останнього тижня без сну ми, команда організаторів, що складається з 14 осіб, можемо з впевненістю сказати — нам удалося! Уявіть, 14 організаторів проти восьмитисячного натовпу запитань, хвилювань, стартових номерів, дзвінків та смсок:)

Адже коли після стартового пострілу потрібно ще 12 хвилин, щоб останній бігун перетнув стартову лінію, розумієш, що ми змогли об’єднати однією ідеєю здорового способу життя абсолютно різних людей: дітей та дорослих, студентів і викладачів, людей з інвалідністю і професійних спортсменів, пенсіонерів, військових, депутатів…

І, звичайно, особливо тішить на таких заходах зустрічати знайомі обличчя. Мало того, що вже другий рік поспіль студенти телевізійного відділення журналістики беруть в мене інтерв’ю як в організатора, так ще цього року й викладачі кафедри приєдналися до бігової культури. Дуже приємно було віддавати стартовий номер на забіг на дистанцію 10 км професору Максиму Балаклицькому.

Сподіваюся наступного року зустріти ще більше знайомих облич. І пам’ятайте, що сила в єдності!

Валерія Колодько, організатор 4th Kharkiv International Marathon & Kharkiv Sport EXPO 2017, студентка 4 курсу відділення журналістики