Студенти відвідали редакцію лідера “донкіхотської” журналістики Харкова

fzgZIxDzW8g11 березня студенти групи ЛЖ-31 разом із куратором Максимом Балаклицьким відвідали редакцію інформаційного сайту «Mediaport». Зі студентами поспілкувались журналісти Филип Дикань, Олександр Бринза та Тетяна Федоркова (двоє останніх — випускники нашого відділення).

Познайомившись, вони розказали про історію створення сайту, поділилися власним журналістським досвідом та обговорили зі студентами сьогоденні проблеми в харківських та всеукраїнських ЗМІ. Тетяна Федоркова розказала, що вбачає один зі шляхів підняття харківської регіональної журналістики на вищий рівень у створенні журналістами якісних матеріалів та усвідомленні відповідальності за кожен зі своїх текстів, тому навіть запропонувала особисту допомогу студентам та запросила усіх долучатися до роботи «Mediaport».  027036

Журналісти наголосили, що їхня редакція тримається лише на ентузіазмі: «Кожен з нас працює собкором у інших ЗМІ, а діяльність «Mediaport» ми підтримуємо виключно за власним безкорисливим бажанням», — розказав журналіст Филип Дикань.

До походу в редакцію вирішили долучитися не лише студенти з паралельної групи відділення журналістики, але навіть і студенти з інших факультетів Каразінського університету. 009«Мені цікава журналістика, тому я дуже вдячний Максиму Балаклицькому за організацію сьогоднішнього івенту, сподіваюсь, що і надалі зможу відвідувати зі студентами-журналістами подібні заходи та розбиратися в усій підноготній журналістики», — коментує студент факультету іноземних мов Ігор Зарубін.

Олексій Гомон, студент 3 курсу